%100 MEMNUNİYET

Amacımız Mutlu Müşteri

HIZLI

Maksimum Çözüm

24/7 Destek

Canlı Destek Hizmeti

100% GÜVENLİK

Güvenilir Alışveriş Altyapısı

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Sürekli tercih ettiğim kaliteli bir firma devamlı çevremdeki kullananlarada önerdiğim site. Uzun yıllardır çalışıyorum ve asla başka firmayı kullanmıyorum.

  Jale Kahraman Kahraman Yılmaz- Bireysel Müşteri.

 • Oyun siteleri başta olmak üzere, kullandığım bir çok alışveriş sitesinde ön ödeme yöntemi olarak paykasayı kullanıyorum.

  Jale Kahraman Mehmet Beyzadeoğlu- Bireysel Müşteri.

 • Bir kaç yıldır çalıştığım farklı farklı firmalar mevcuttu fakat bu firma ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Paykasa satış sitesi denildiğinde ilk aklıma gelen bu sitedir.

  Jale Kahraman Tahsin Karakaya- Bireysel Müşteri.

 • Paykasa kart için bugüne kadar kullandığım en başarılı sistemi kurmuş firma olduğundan sürekli tercih ediyorum. Tüm insanlarada tavsiye ediyorum

  Jale Kahraman Mert Karakaya- Bireysel Müşteri.

 • Oyun sitelerinde kullanmak üzere kullandığım Paykasa kart tercihimi hep bu siteden yana kullandım. Destek bölümündeki arkadaşlar saolsunlar acayip yardımcı oldular.

  Jale Kahraman Yasemin Yorulmaz- Bireysel Müşteri.

 • Paykasa kart ve tüm sanal ön ödemeli kartlarımın tamamını bu siteden alıyorum yaklaşık bir yıldır. Aşırı derecede memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

  Jale Kahraman Mehmet Kılıçarslan- Bireysel Müşteri.

 • Bu firma ile yaklaşık olarak 2 yıldır çalışmaktayım ve hiç sorun yaşamadım gayet hızlı ve sorunsuz alışveriş yapıyorum.

  Jale Kahraman Hakan Yeşilyurt- Bireysel Müşteri.

 • Paykasa ve diğer kartlar konusunda sürekli tercih ettiğim bir sitedir. Saolsun Müşteri temsilcileri hiç sıkılmadan etmeden anında tüm sorularımızı yanıtlıyorlar.

  Jale Kahraman Meltem Şahin- Bireysel Müşteri.

 • Online oynadığım oyunların birinde kullanmak için satın almak istediğim kartı bu site üzerinden satın aldım. O kadar hızlılar ki anlatamam. Gayet güvenilir ve kibar arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Jale Kahraman Harun Yılmaz- Bireysel Müşteri.

 • Canlı destek bölümünden müşteri temsilcileri ile görüştüm ve alışveriş o kadar hızlı gerçekleşti ki şok oldum. Bundan sonra ki kart ihtiyaçlarımı kesinlikle bu siteden karşılayacağım. Teşekkürler paykasa satış temsilcisi arkadaşlar

  Hakan Çağlar Mustafa Özyılmazer- Bireysel Müşteri

 • Bir çok oyun sitesinde ve alışveriş siteside kullandığım kartı satın almak için bir çok site dolaştım ve hiç biri güven vermedi bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteyi keşfettim ve anında kartımı satın aldım.

  Mahir Yılmaz Yahya Koçaklıgil- Bireysel Müşteri

CANLI DESTEK

Canlı Destek

SIKÇA SORULANLAR

 • Nasıl satın alırım?

  Canlı Destek Sistemimizi kullanarak, hemen müşteri temsilcilerimizden yardım alarak satın alabilirsiniz. Alışveriş dünyasının son zamanlarda internet dünyasına daha fazla kaydığını söylesek herhalde yanlış bir tespitte bulunmuş olmayız. Gerçekten de bir son kullanıcı olarak aradıklarımı bulmanın yanında bir de aradıklarıma alternatifleri de bulabildiğim sanal alışveriş siteleri, hem zahmetsiz hem de diğer alışveriş merkezlerine göre daha stabil seçenekler sunmaktadırlar. Ancak ne var ki son zamanlarda yaşanan bir takım üzücü olaylar nedeniyle alışverişlerimi yaparken daha dikkatli davranıyorum. Özellikle de ödemelerimi yaparken daha bir dikkatli davranmak zorunda hissediyorum kendimi. Bu durum, ta ki paykasa kart ile tanışıncaya kadar devam etti. Kart ile tanıştıktan sonra ise hodri meydan diyerek alışverişimi istediğim gibi yapmaya devam edin.
 • Güvenlik ve Gizlilik

  Sitemizden yapmış olduğunuz tüm görüşmeler ve bilgileriniz gizlilik ve güvenlik sistemi kullanılarak yapılır.Aslında bu bir reklam değildir, kullanmaya başladığınızda siz de eminim ki benimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Bir kere 16 haneli PİN kodu ve CVV kodundan oluşması ve alışveriş yaparken de sadece bu bilgileri vermemin yeterli olması zaten kendi başına bana güven veriyor. Bir de herhangi bir şekilde ek ödeme yapmamak da ayrıca keyifli yönlerini arttırıyor. Tabi ki herkesin kendine göre aldığı bazı tedbirler vardır. İnternet sitelerinden ürün satanlar, sitelerinde gerekli önlemleri almaktadırlar. Ancak bunlar bazen yeterli olmayabiliyor. Zaten medyayı incelediğinizde, siber saldırıların çoğunun internet siteleri üzerinden yapıldığını göreceksiniz. Haliyle tedbir almak bir yerden sonra yeterli gelmiyor, bir de kullanıcının da bazı şeylere dikkat etmesi gerekiyor. Ben paykasa kart ile tanıştıktan sonra gerçek bir alışverişin nasıl güvenli hale geldiğini daha iyi anladım doğrusu. Her yönüyle kullanıcısına güven veren, alışverişlerde herhangi bir aksamanın meydana gelmesine mahal vermeyen ve son kullanıcı için sağladığı kolaylıkları ile kullanıcısını memnun eden paykasa kart, alışveriş dünyasının kesinlikle vazgeçilmez ödeme yöntemlerinden biridir diyebilirim.
 • Nasıl Kullanılır?

  Sitemizden almış olduğunuz ister 10 euro isterseniz 500 euro değerindeki her türlü satışımızın sonuna kadar destek oluyoruz ve kullanacağınız her alanda size yardımcı oluyoruz. Bir de bayilik hizmetlerinin çok güzel bir şekilde verilmesi de karta yönelmemi etkileyen nedenlerden biridir. Sizlere önerim, son zamanların vakalarından nasibinizi almamak adına paykasa kart kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirmek olacaktır. Kullanmaya başladıktan sonra siz de ne kadar iyi bir yöntem olduğunu anlayacaksınız.

HIZLI ALIŞVERİŞ

Paykasa KART

€50 Kart Satın al

Paykasa KART

€200 Kart Satın al

PAYKASA FİYATLARI

BÜTÇENİZE UYGUN BİR ÇOK KART SEÇENİĞİMİZ MEVCUTTUR VE YÜKLÜ ALIMLARINIZDA SİZE ÖZEL İNDİRİMLER YAPIYORUZ.

PAYKASA RESMİ SATIŞ SİTESİ